MDP

OSP Wola Kiełpińska liczy aktualnie 20 członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, w wieku 13-17 lat.

Raz w tygodniu prowadzimy zbiórki ,na których MDP poznaje funkcjonowanie OSP .

MDP uczestniczy w ćwiczeniach z musztry , poznawania sprzętu pożarniczego oraz wielu innych ciekawych zagadnieniach działania OSP.

Zapraszamy chętną młodzież w wieku od 14 lat do wstąpienia w nasze szeregi.

PROFIL MDP NA FACEBOOKU

www.facebook.com/mdpwolakielpinska

03.05.2018, UROCZYSTE ŚLUBOWANIE MDP WOLA KIEŁPIŃSKA

zapraszamy na nasz profil fb, gdzie można obejrzeć relację ze ślubowania

04.10.2017, KP PSP LEGIONOWO

Zostaliśmy zaproszeni na uroczyste powitanie nowego wyposażenia sali edukacyjnej „ISKIERKA”, w pojazd „FLORIANEK”

PISZĄ O NAS W PRASIE I INTERNECIE

23.07.2017, SEROCK, UDZIAŁ W ZABEZPIECZENIU KOLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI MASTERS 2017

17.03.2017, NASZ UDZIAŁ W ELIMINACJACH POWIATOWYCH DO V OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

17.03.2017, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo, odbyły się Powiatowe eliminacje , V Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Udział w nich wzięło 51 uczniów zgłoszonych przez szkoły oraz jednostki OSP z naszego powiatu, w tym liczna grupa Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Wola Kiełpińska, prowadzona przez opiekuna dh Piotra Puzio.

fotorelacja z eliminacji dzięki portalowi „Wirtualne Legionowo.pl”

V Eliminacje Powiatowe do Turnieju Wiedzy Pożarniczej

31.01.2017, GAZETA POWIATOWA PISZE  O NAS

W najnowszym wydaniu z 31.01.2017 Gazety Powiatowej znajdziemy artykuł o naszej Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej. Zapraszamy do lektury.

Gazeta Powiatowa – 31 stycznia 2017 r.

10.01.2017, ZBIÓRKA MDP,

Na kolejnej naszej zbiórce omówiliśmy zasady naszego udziału w 25 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy który odbędzie się w Serocku 15.01.2017.                               Na zakończenie zbiórki udaliśmy się naszym GCBA Jelcz do Zespołu Szkół w Dębem Wielkim , gdzie zostaliśmy poproszeni o wylanie wody pod lodowisko.

06.01.2016, KALENDARZ 2017 NASZEJ MDP,

06.01.2017, ZBIÓRKA, ĆWICZYMY

03.12.2016, WZMIANKA W ARTYKULE „WIRTUALNE LEGIONOWO” O NASZEJ MDP MÓWI SAMA ZA SIEBIE.                                                            MAMY NAJLEPSZĄ MŁODZIEŻOWĄ DRUŻYNĘ POŻARNICZĄ.

zapraszamy do lektury,

29.11.2016, CZYŚCIMY , SPRZĄTAMY , PRZYGOTOWUJEMY NASZĄ SALKĘ SZKOLENIOWĄ

Już niedługo nasza długo wyczekiwana sala szkoleniowa będzie gotowa. Zaczynamy już sprzątanie po remoncie, zostały nam jeszcze dekoracje, materiału ćwiczeniowe oraz meble i zaczynamy.

21.08.2016, PRZYGOTOWANIA SAMOCHODÓW DO ZABEZPIECZENIA WYŚCIGU KOLARSKIEGO

W sobotnie przedpołudnie spotkaliśmy się aby przygotować samochody oraz sprzęt potrzebny do zabezpieczenia trasy przejazdu wyścigu kolarskiego ŻTC Bike Race na terenie gminy Serock.

18.05.2016, OSP SEROCK, WSPÓLNE ĆWICZENIA

Wspólne ćwiczenia OSP , MDP Wola Kiełpińska i OSP Serock przed powiatowym Dniem Strażaka.

W zawodach pompowania wody zabytkowymi sikawkami 3:3. Super zabawa i mile spędzone popołudnie.

Dziękujemy kolegom z OSP Serock

16.04.2016, POZNAWANIE SPRZĘTU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO   ORAZ WIOSENNE PORZĄDKI.

02.10.2015, ĆWICZENIA W WARUNKACH SZTUCZNEGO ZADYMIENIA.

W PIĄTKOWE POPOŁUDNIE RAZEM Z NASZĄ DRUŻYNĄ MŁODZIEŻOWĄ , SPOTKALIŚMY SIĘ NA ĆWICZENIA W WARUNKACH SZTUCZNEGO ZADYMIENIA.  ZAŁOŻENIEM SPOTKANIA BYŁO ZAPOZNANIE SIĘ MDP Z OBSŁUGĄ I STOSOWANIEM APARATÓW OCHRONNYCH GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH.
PO PODZIALE NA ROTY , ZESPOŁY PRZEPROWADZAŁY POZOROWANE POSZUKIWANIA OSOBY POSZKODOWANEJ I JEJ EWAKUACJĘ Z ZADYMIONEGO POMIESZCZENIA.

20.09.2015, ZAPALENIE ZNICZY NA GROBIE RODZINNYM RADZIWIŁŁÓW ,        CMENTARZ W  SEROCKU.

20.09.2015, ĆWICZENIA MDP Z ZAKRESU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

W NIEDZIELĘ NA ZBIÓRCE MŁODZIEŻÓWKI , PRZEPROWADZILIŚMY ĆWICZENIA Z ZASAD UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY RATUNKOWEJ PRZY UŻYCIU FANTOMA .

10.06.2015, ĆWICZENIA MDP , ŁACHA, ”O.W. RELAX”

W PIĄTKOWE POPOŁUDNIE , WSPÓLNIE Z NASZĄ MŁODZIEŻÓWKĄ ZORGANIZOWALIŚMY ĆWICZENIA Z ROZWIJANIA LINI GAŚNICZEJ I UŻYCIA POMPY PŁYWAJĄCEJ.
ZASILENIE LINII POPROWADZONO BEZPOŚREDNIO Z RZEKI NAREW , SKĄD POPRZEZ ROZDZIELACZ I LINIE GAŚNICZE PODAWANE BYŁY DWA PRĄDY WODY NA TEREN ĆWICZEŃ.
ĆWICZENIA ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓLNYM OGNISKIEM Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, ZORGANIZOWANYM PRZEZ OŚRODEK.
NASZE ĆWICZENIA PRZEPROWADZILIŚMY DZIĘKI UPRZEJMOŚCI WŁAŚCICIELA OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO ”rELAX” W MIEJSCOWOŚCI ŁACHA, ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

16.05.2015 DZIEŃ PORZĄDKOWY