03.05.2017, DZIEŃ STRAŻAKA ,DZIEŃ OTWARTY ,OSP WOLA KIEŁPIŃSKA, OSP STANISŁAWOWO

Zarząd OSP Wola Kiełpińska i OSP Stanisławowo, z okazji Dnia Strażaka,              Serdecznie zapraszają na Uroczystą Mszę Świętą w intencji strażaków ochotników ,      która odbędzie się 3.05.2017 o godz, 12.00 w kościele pod wezwaniem św. Antoniego w Woli Kiełpińskiej.

Po mszy świętej zapraszamy wszystkich sympatyków oraz ciekawych naszej służby                i formacji , a także chętnych do wstąpienia w nasze szeregi                                                        do strażnicy OSP Wola Kiełpińska , na Dzień Otwarty .

fotorelacja z dnia otwartego