17.12.2016. UROCZYSTA WIGILIA OSP I MDP WOLA KIEŁPIŃSKA

Zarząd OSP Wola Kiełpińska składa podziękowania wszystkim druhom i druhnom OSP i MDP Wola Kiełpińska za udział w spotkaniu wigilijnym. Jak co roku spotkalimy się w dużym gronie i cieszy to, że co roku jest ono coraz większe.

Dziękujemy za obecność    druhom seniorom , czynnym członkom OSP ,    oraz naszej licznej Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji kolacji wigilijnej członkom MDP,                 w szczególności Oldze, Izie i Sławkowi.

Szczególne podziękowania kierujemy również do Pana Adama Abramczyka z firmy Eko-Tłocznia z Serocka , za przekazanie naturalnych soków jabłkowych .