28.07.2017, WSPÓLNE ĆWICZENIA POWIATÓW: LEGIONOWSKIEGO, NOWODWORSKIEGO I WOŁOMIŃSKIEGO „POŻAR LAS X/17”

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, zorganizowała wspólne ćwiczenia na terenie obszarów leśnych dla jednostek PSP i OSP                                                 z    powiatów:  legionowskiego, nowodworskiego i wołomińskiego                                           pod kryptonimem ” Pożar las X/17″. Na miejsce ćwiczeń wybrano nadleśnictwo Białobrzegi, gdzie jednostki zadysponowanych Straży Pożarnych OSP i PSP, prowadziły działania związane z budową magistrali wodnej o długości ok. 1km, od naturalnego leśnego zbiornika wodnego do miejsca pożaru.

Zapraszamy na fotorelację przygotowana przez redaktora portalu „wirtualnelegionowo.pl”

Białobrzegi: Ćwiczenia Manewrowe – Pożar Las X/17