APEL O 1% PODATKU ZA 2015 ROK DLA OSP WOLA KIEŁPIŃSKA

OSP WOLA KIEŁPIŃSKA jak co roku kieruje prośbę do wszystkich o wspólne zaangażowanie w kampanię „1% podatku na rzecz OSP „.
Apel kierujemy do strażaków ochotników, działaczy oraz członków współdziałających i sympatyków Związku OSP RP. Głównie zachęcamy strażaków ochotników, a przede wszystkim tych mających bezpośredni kontakt z podatnikami mieszkającymi na terenie działania swoich jednostek. Dzięki instytucji 1% możemy pozyskać dodatkowe źródło finansowania naszej działalności statutowej, a także na szkolenia i zajęcia organizowane dla Naszej młodzieży.

W rubryce druku PIT  „cel szczegółowy 1%”, należy wpisać : OSP Wola Kiełpińska 05-140 Serock, Wola Kiełpińska 6

wzory PIT-ów w formie pliku pdf.