JEST NOWY PACHNĄCY

W dniu 14.11.2018, dotarł do nas nowiutki pojazd średni MAN w zabudowie firmy Moto Truck. Oficjalne przekazanie nastąpiło 22.11.2018.

Zarząd oraz wszyscy członkowie OSP i MDP Wola Kiełpińska , składają serdecznie podziękowania dla wszystkich darczyńców dzięki których dofinansowaniu udało się otrzymać wymarzone auto.

Szczególnie dziękujemy :

-Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (dofinansowanie w kwocie 376 687,50zł)

-Miastu i Gminie Serock ( dofinansowanie 161 687,50zł)

-Marszałkowi województwa mazowieckiego ( dofinansowanie 130 000zł)

-Komendantowi wojewódzkiemu Państwowej Straży Pożarnej ( dofinansowanie 85 000zł)

Jesteśmy pewni, że nowoczesne i doskonale wyposażone auto, pozwoli nam pełnić naszą służbę w sposób jeszcze bardziej efektywny i sprawny.

Bogu na chwałę, Ludziom na pożytek.